Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular

Sisteme katılmak için ne kadar ödemeliyim?

Sistemimiz tamamen dropshipping mantığında işlemektedir. Üyelik ücreti talep etmiyoruz. Hiçbir şekilde toptan satın alma, stok yapma şartı da bulunmamaktadır. Ürünlerinizi sattıkça panelimizden sipariş veriyor, dilediğiniz adrese kargolarımız aracılığı ile teslimat gerçekleştiriyorsunuz.

Yurtdışı siparişlerimizi nasıl gönderebiliriz?

Her ürünün bilgi sayfasında yurtdışı kargolamada hangi paket seçeneğinin kullanılacağı belirtilmektedir. Kargo seçenekleri arasından ilgili paketi de sepete atarak vereceğiniz siparişler yurtdışına express olarak teslim edilecektir. Kargonuz yola çıktıktan sonra teslim süresi 12-24 saat aralığındadır. Tüm gönderiler VIP hizmet ile güvenli ve hasarsız bir şekilde teslim edilmektedir.

Kargo Ücreti Nedir?

Bayi panelinde yer alan tüm ürünlerde Türkiye teslimatlarında kargo ücreti alıcı ödemeli gönderilmektedir.  Yurtiçi kargo ile 5 desi/kg ‘a kadar fiyat sabit ve kdv dahil 7 TL’dir.  Genelde ürünlerimizin ortalama hacmi  1-1,5 desi/kg dolayındadır, tek kargo bedeli ile 4-5 ürün aynı adrese kargolanabilir. Limit aşımı dahilinde de en fazla 1-2 tl fiyat artışı yaşanmaktadır. Özensiz hizmet ve kırılma/hasar vakaları nedeniyle diğer kargolar ile çalışmamaktayız. Kargonuzun ücretsiz gönderilmesini istiyorsanız, kargo seçenekleri menüsünden Yurtiçi Kargo seçeneğini sepete eklemeniz yeterlidir.

Siparişimiz doğrudan müşterimize kargolanabilir mi?

Elbette mümkündür. Bunun için sipariş formunda “Kargo farklı adrese gönderilsin” seçeneğini seçerek, bilgi girişi yapmanız yeterlidir.  Ürünün bedelini kargo dahil olarak tahsil ettiyseniz, kargonun ücretsiz olması için de, kargo seçenekleri menüsünden ilgili kargo seçeneğini sepete atabilirsiniz. Ödemesi alınmayan ve alıcı müşteriye “kapıda ürün bedeli tahsilatlı” gönderilerde ise kargo ücretsiz gönderilmektedir, kargo bedeli tahsilat tutarından düşülecektir.

Kapıda ödemeli sistem ile satış yapmamız mümkün müdür?

Genelde yeni girişimcilerin ihtiyaç duyduğu bu olanağı sizin için sunmaktayız. Aldığınız siparişler, müşterilerinize (sizin satış fiyatlarınız üzerinden) kapıda nakit ödemeli olarak kargolanabilmektedir. Geri ödemeler ise 15 günlük periyodda tarafınıza ürün+kargo masrafları düşülerek yapılmaktadır. Bu konuda detaylı bilgiyi, panelimize giriş yaptıktan sonra görebilirsiniz.

 Kendi ürünlerimizi de Aşk Aynası üzerinden, aynı fiyatlar ile yurtdışına kargolayabilir miyiz?

Evet, bu konuda da siz iş ortaklarımıza yardımcı olmaktayız. Müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz.

Özel model talebi mümkün müdür?

Evet, müşterinizden özel bir model talebi aldıysanız,  yapılabilirliği konusunda müşteri hizmetlerimize e-mail üzerinden örnekle danışabilirsiniz.

Sunum görsellerinin kullanımında kısıtlama var mıdır?

Hayır, web sitemizde yer alan sunumları kullanmanızda sakınca yoktur. Satıcılar tarafından, logolu görsellerde yer alan aşk aynası logosu üzerine şerit çekerek kendi logoları eklenmektedir. İhtiyaç duyduğunuz bir görsel olduğunda müşteri hizmetlerimizden yardım talep edebilirsiniz.  Ana ürün olan Aşk Aynası’nda ise yetkili satıcı armalı özel görseller gönderilmektedir. fakat bu modeli yalnızca onay verilmiş satıcıların satabildiği konusunu lütfen unutmayınız.

Sipariş alt limiti ya da depozito var mıdır?

Hayır yoktur.  Üyelik kaydı onaylanarak , panel giriş bilgilerine sahip olan tüm satıcılarımız alt limit ya da depozito olmaksızın indirimli fiyatlar üzerinden satın alım gerçekleştirebilir. Kapıda ödemeli olarak satışa başlayacak yeni kullanıcılardan ise duruma/ürüne/bayiye göre ilk sipariş için peşin ödeme talep edilebilir.

Siparişimiz ne zaman kargolanır ?

Üretimlerimiz aralıksız olarak 24 saat sürmektedir. Sipariş yoğunluğu nedeniyle aynı gün kargo imkanı bulunmamaktadır, web sitemizde her ürünün kendi sayfasında en erken ve en geç kargo tarihleri belirtilmektedir.  Bayi siparişleri genelde ve mümkün surette , ürün sayfasında belirtilen en erken kargo tarihinde gönderime çıkarılabilmektedir. Bu tarih çoğunlukla 1 gündür.

XML veriyor muyuz?

Hayır, xml verisi sunmuyoruz.

Bayilik kabulünde esnek şartlarımız sınırlı bir süre için geçerli olacaktır, henüz başvuru yapmadıysanız bu imkanı kaçırmayın ! Bayilik Formu

 

bayilikx